Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Yorum Yok

Boğaziçili Girişimcilerden Yeni Nesil Kariyer Fuar Deneyimi: Sanal Kariyer Fuarı

Boğaziçili Girişimcilerden Yeni Nesil Kariyer Fuar Deneyimi: Sanal Kariyer Fuarı

| On 18, Kas 2016

Boğaziçi Üniversitesi Türkiye’nin Girişimcilik Ekosistemi’ne katkı yapmaya devam ediyor. Webrazzi araştırmasına göre Türkiye’deki başarılı girişimcilerin %22 lik bir kısmı Boğaziçili. Bir çok farklı alanda özelleşen ve başarı yakalayan Boğaziçililerin en son girişimlerinden biri de “Yeni Nesil Kariyer Deneyimi” mottosuyla düzenlenecek Sanal Kariyer Fuarı.

Boğaziçili girişimcilerin kurduğu, Üniversite İletişim Ajansı Anbean Tanıtım Danışmanlık’ın yepyeni projesi Sanal Kariyer Fuarı, 1-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleşiyor. Yeni nesil kariyer fuarı deneyimi olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler şirketlerle online yazışmalar, soru-cevap yapabilecek ve şirketlerin profillerini inceleyerek, yönetici videolarını izleyerek iş ve staj fırsatlarına ulaşabilecek. Fuar, aynı zamanda Türkiye’de ilk olma özelliğini de taşıyor.

Anbean Tanıtım Danışmanlık Kurucusu Kadir Aydın, fuarı şu şekilde açıklıyor: “Öğrenciyken yaşadığımız bir eksikliği, iyi bir değer ortaya çıkararak diğer öğrencilerin yaşamamasını hedefledik. Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenci şirketlerle ilgili detaylı bilgi edinecek, onlarla online iletişime geçecek ve hangi şirkette çalışacağına daha sağlıklı karar verebilecek. Ayrıca bunları istediği mekandan, konum kısıtı ve seyahat masrafı olmadan, mobil cihazları ve bilgisayarlarıyla internet üzerinden gerçekleştirebilecek.”

Sanal Kariyer Fuarı hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için: http://www.sanalkariyerfuari.com/

Yorum Yapın

Dinamik Gazete | Developed by ideanamic