Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

DİNAMİK

o n  t h e  r o a d

Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün dört yıl önce bir ilke imza atarak yayımlamaya başladığı Dinamik Gazete isimli kampüs gazetesi, bu yıl da okuyucularıyla buluşmaya devam edecek. Bu yıl üç sayı ve iki ek ile çıkacak Dinamik Gazete, kampüsün bütün seslerinin buluştuğu ortak bir nokta olarak Boğaziçi’ndeki güvenilirliğini korumaya devam ediyor.Dinamik 72 Kapak

1990 yılından bu yana yayımlanan Dinamik Dergisi’nin yayın tecrübesinden yararlanarak yayın hayatına başlayan Dinamik Gazete, ilk sayısından itibaren hem Boğaziçi Üniversitesi’ndeki öğrencileri kültür, sanat, edebiyat, siyaset, ekonomi gibi alanlarda bilinçlendirme hem de okulları hakkında güncel bilgileri onlara ulaştırma misyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir. Bu yıl da değerli isimlerle röportajlar, ülke ve dünya gündemi ile ilgili yazılar, kulüplerin aktiviteleri ve okul sorunlarının oluşturduğu kampüs haberleriyle son derece doygun bir içeriğe sahip olmaya devam edecektir.

Dinamik Gazete, okulumuzun kampüs, yurt ve kantin gibi alanlarında ücretsiz dağıtılmakta, bu sayede tirajından çok daha fazla okuyucuya ulaşmaktadır. Dinamik’in dağıtım alanı sadece üniversite kampüsüyle  ile sınırlı kalmayıp, öğrencilerin sıklıkla uğradığı Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar gibi İstanbul’un belli başlı ülçelerine kadar yayılmaktadır.

Dinamik’in 25 yıllık deneyimi ve etkin dağıtımı sayesinde, gazetemizle yapacağınız ortak çalışma ile üniversite gençliği arasındaki bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz.

Tüm sayılarımızı http://issuu.com/ikboun/docs adresinden de okumanız mümkün!

Dinamik Gazete | Developed by ideanamic